Ηνωμένο Βασίλειο: ζητούνται νοσοκόμες/νοσοκόμοι για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, μισθός, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία CS UK Recruitment Ltd αναζητά να προσλάβει έμπειρο νοσοκόμα/νοσοκόμο για εργασία πλήρης απασχόλησης
11/10/2020 | 18:23

Νοσοκόμοι/νοσοκόμες

Η εταιρεία CS UK Recruitment Ltd αναζητά να προσλάβει νοσοκόμα/νοσοκόμο για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Εξασφαλίστε τα υψηλότερα δυνατά πρότυπα φροντίδας, αξιολογώντας τις ανάγκες και τις επιθυμίες των κατοίκων και αναπτύξτε υπηρεσίες για να βελτιώσετε την ποιότητα ζωής τους
  • Βεβαιωθείτε ότι ακολουθείτε μια αυστηρή πρακτική παρακολούθησης και καταγραφής

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εμπειρία παροχής νοσηλευτικής περίθαλψης στον τομέα υγειονομικής περίθαλψης ηλικιωμένων
  • Εμπειρία συμμετοχής σε προγράμματα ποιότητας και κλινικής διακυβέρνησης
  • Εμπειρία διαχείρισης ανθρώπων

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Μισθός: 18.06-18.60 ευρώ την ώρα

Προθεσμία: Έως Τετάρτη 28 Οκτωβρίου 2020

Περιοχή: Ηνωμένο Βασίλειο