Macclesfield, Ηνωμένο Βασίλειο: Ζητούνται σύμβουλοι εξυπηρέτησης πελατών

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, μισθός, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία DOORCO Ltd αναζητά να προσλάβει έμπειρο σύμβουλο εξυπηρέτησης πελατών για εργασία πλήρης απασχόλησης
27/10/2020 | 16:32

Σύμβουλοι εξυπηρέτησης πελατών

Η εταιρεία DOORCO Ltd αναζητά να προσλάβει σύμβουλο εξυπηρέτησης πελατών για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Απάντηση σε email ή τηλεφωνικές κλήσεις για βοήθεια με ερωτήματα πελατών
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα · παραγωγή, αγορά, μεταφορά, πιστωτικός έλεγχος
  • Ad-hoc γραφική βοήθεια · έλεγχος τιμών, επεξεργασία παραγγελιών, συμμόρφωση με τον GDPR

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Οργανωτικές δεξιότητες και η ισχυρή διαχείριση του χρόνου και των εργασιών για τη διασφάλιση θεμάτων ή εργασιών που δημιουργούνται καθ 'όλη τη διάρκεια της ημέρας ολοκληρώνονται
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία τακτικής και έγκαιρης προφορικής επικοινωνίας σε πελάτες ή συναδέλφους εκτός από μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ή που δημιουργούνται από το σύστημα
    Ισχυρή προσοχή στη λεπτομέρεια και επιθυμία να διορθωθούν τα πράγματα
  • Καλές δεξιότητες και γνώσεις σε όλα τα προϊόντα του MS Office, συμπεριλαμβανομένων των Word, Outlook και Excel

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Μισθός: 21.887 ευρώ τον χρόνο

Προθεσμία: Έως Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2020

Περιοχή: Macclesfield, Ηνωμένο Βασίλειο