Εξωτερικο

Λονδίνο: ευκαιρία καριέρας για διευθυντές επικοινωνιών

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, Μισθός, απαιτούμενα προσόντα

Η εταιρεία BAKER STREET QUARTER αναζητά να προσλάβει διευθυντή επικοινωνιών για εργασία πλήρη απασχόληση στο Λονδίνο
12/10/2020 | 16:43

Διευθυντές επικοινωνιών

Η εταιρεία BAKER STREET QUARTER αναζητά να προσλάβει διευθυντή επικοινωνιών για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με τοπικούς εμπόρους λιανικής
  • Δημιουργία διαφημιστικών καμπανιών για την αύξηση των λήψεων και των εξαργυρώσεων
  • Ανάπτυξη νέου περιεχομένου ιστού και σελίδων όταν είναι απαραίτητο

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία επικοινωνίας B2B και B2C
  • Εξαιρετικές δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών και επικοινωνίας
  • Εξαιρετικές γραπτές δεξιότητες με την ικανότητα να γράφετε λεπτομερές αντίγραφο πραγματικών στοιχείων και μάρκετινγκ

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη
Μισθός: γύρω στα 34.617 ευρώ (ανάλογα την εμπειρία)
Προθεσμία: Έως Παρασκευή 23 Οκτωβρίου 2020
Περιοχή: Λονδίνο