Η εταιρεία Albourne Partners (Cyprus) Ltd αναζητά να προσλάβει προγραμματιστή λογισμικού

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, υποβολή βιογραφικού, απαιτούμενα προσόντα

Η εταιρεία Albourne Partners (Cyprus) Ltd αναζητά να προσλάβει προγραμματιστή λογισμικού για εργασία πλήρης απασχόλησης
25/08/2020 | 07:07

Προγραμματιστές λογισμικού

Η εταιρεία Albourne Partners (Cyprus) Ltd αναζητά να προσλάβει προγραμματιστή λογισμικού για εργασία πλήρης απασχόλησης στην περιοχή Λεμεσό

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και ανάπτυξη λογισμικού σε συνεργασία με επιχειρηματικούς χρήστες
  • Διερεύνηση και έρευνα νέων τεχνολογιών
  • Υποστήριξη υπαρχόντων συστημάτων, σε εξαιρετικές περιπτώσεις εκτός των συνηθισμένων ωρών λειτουργίας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Μεταπτυχιακό ή ισοδύναμο στην Επιστήμη των Υπολογιστών, Μηχανικών, Μαθηματικών,
  • Στατιστικής ή ισοδύναμου
  • 5+ χρόνια εμπειρίας ανάπτυξης λογισμικού
  • Εμπειρία με λογισμικό εντοπισμού σφαλμάτων, διάγνωσης και αντιμετώπισης προβλημάτων

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη
Προθεσμία: Έως Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου 2020
Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]
Περιοχή: Λευκωσία