Προσλήψεις φορολογικών συμβούλων απο την εταιρεία Pari-Tech (Cy) Limited

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, υποβολή βιογραφικού, απαιτούμενα προσόντα

φορολογικό σύμβουλο για εργασία πλήρους απασχόλησης, αναζητά η εταιρεία Pari-Tech (Cy) Limited
13/07/2020 | 19:12

Φορολογικοί σύμβουλοι

Η εταιρεία Pari-Tech (Cy) Limited, αναζητά φορολογικό σύμβουλο για εργασία πλήρους απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Δόμηση των φορολογικών υποθέσεων των πελατών για την ελαχιστοποίηση της φορολογικής ευθύνης
  • Προετοιμασία φορολογικών δηλώσεων
  • Υποβολή φορολογικών δηλώσεων
  • Παροχή συμβουλών σχετικά με τον φόρο εταιρικών κερδών, συμπεριλαμβανομένης της γνώσης των κανόνων CFC, των λεπτών κανόνων κεφαλαιοποίησης, των κανόνων τιμολόγησης μεταφοράς

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Η ευχέρεια στα ελληνικά και στα αγγλικά είναι υποχρεωτική. Η γνώση της ρωσικής γλώσσας είναι ένα πλεονέκτημα
  • Πιστοποιητικό ACCA ή πτυχίο πανεπιστημίου σχετικό με το φορολογικό / οικονομικό πεδίο ή πτυχίο νόμου