Εξωτερικο

Προσλήψεις για βοηθούς λογιστηρίου στο Δουβλίνο

Καθήκοντα, προσόντα, προθεσμία και στοιχεία επικοινωνίας

26/01/2020 | 06:00

Ασφαλιστική εταιρεία, που εδρεύει στο Δουβλίνο, αναζητά άτομα με αποδεδειγμένη εμπειρία βοηθού λογιστών για να ενταχθούν στο αντίστοιχο τμήμα.

Καθήκοντα:

  1. Τήρηση λογιστικών βιβλίων
  2. Προετοιμασία και έκδοση παραστατικών (δελτία αποστολής, τιμολόγια, αποδείξεις είσπραξης)
  3. Έλεγχος και κωδικοποίηση των εισερχόμενων παραστατικών
  4. Αρμόδιος για είσπραξη λογαριασμών και εξόφληση οφειλών
  5. Προετοιμασία επιταγών

Σημειώστε τα απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής ή Οικονομικών
  • Μεταπτυχιακό σε τομείς: Λογιστικής, Οικονομικών, Μαθηματικών
  • Γνώσεις ACA, ACCA, CIMA
  • Γνώσεις MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία σε χρηματοοικονομικές υπηρεσίες
  • Γνώσεις SAP

Αποστολή βιογραφικού στα Αγγλικά, έχοντας ως θέμα " Accounts Assistant, Dublin", στο e-mail: [email protected]

Προθεσμία: Έως 5 Μαρτίου 2020

Τοποθεσία: Δουβλίνο, Ιρλανδία