Εξωτερικο

Λονδίνο: Ζητούνται διευθυντές μάρκετινγκ

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία deliverect αναζητά να προσλάβει διευθυντή μάρκετινγκ με τα αναγραφόμενα προαπαιτούμενα καθήκοντα για εργασία πλήρης απασχόλησης στο Λονδίνο
08/11/2020 | 20:25

Διευθυντές μάρκετινγκ

Η εταιρεία deliverect αναζητά να προσλάβει διευθυντή μάρκετινγκ για εργασία πλήρης απασχόλησης στο Λονδίνο

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη της μακροπρόθεσμης στρατηγικής μάρκετινγκ της εταιρείας, με έμφαση στην επίτευξη αύξησης των πωλήσεων, της διείσδυσης στην αγορά και της οικονομικά αποδοτικής απόκτησης πελατών
  • Πρόσληψη και διατήρηση κορυφαίων ταλέντων στην ομάδα μάρκετινγκ σε όλες τις λειτουργίες, από Περιεχόμενο έως MarTech και δεδομένα
  • Ανάπτυξη και εφαρμογή μιας επιτυχημένης στρατηγικής δημιουργίας δυνητικών πελατών για την αγορά SMB και στρατηγική βάσει λογαριασμού για τους εταιρικούς πελάτες

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Προθεσμία: Έως Κυριακή 22 Νοεμβρίου 2020

Περιοχή: Λονδίνο