Εξωτερικο

Καριέρα στο Ηνωμένο Βασίλειο για κοινωνικούς λειτουργούς

Αρμοδιότητες, μισθός, προσόντα και φόρμα υποβολής βιογραφικού

Η εταιρεία Spinwell Global αναζητά κοινωνικούς λειτουργούς.
04/08/2020 | 18:17

Η εταιρεία Spinwell Global προσλαμβάνει κοινωνικούς λειτουργούς προκειμένου να ενισχύσει την ομάδα της στο Ηνωμένο Βασίλειο.

Καθήκοντα:

  • Προώθηση και προστασία της ευημερίας των παιδιών, των νέων ή των ευάλωτων ενηλίκων
  • Λειτουργία σε συνεργασία με συναδέλφους, γονείς και φροντιστές προκειμένου να διασφαλίσει ότι η συστημική πρακτική με επίκεντρο τα παιδιά είναι το κύριο πρότυπο και πλαίσιο για όλες τις εργασίες που αναλαμβάνονται με παιδιά, νέους και οικογένειες
  • Συμμετοχή στην επαγγελματική διαδικασία λήψης αποφάσεων με συναδέλφους σε σχέση με περίπλοκες περιπτώσεις υψηλού κινδύνου

Σημειώστε τα απαιτούμενα προσόντα:

  • Αντίστοιχο πτυχίο
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Υπευθυνότητα

Μισθός: 37.000-74.500 ευρώ
Προθεσμία: Έως Παρασκευή 7 Αυγούστου 2020
Περιοχή: Kingston upon Hull, Λονδίνο