Επτά γιατροί στη Θήρα, Ψυχίατρος στο Ηράκλειο
Δείτε αναλυτικά τις προκηρύξεις
Στην πρόσληψη επτά γιατρών στο Γενικό Νοσοκομείο Θήρας αποφάσισε η Ανώνυμη Εταιρεία Μονάδων Υγείας Α.Ε.
Οι προσληφθέντες θα υπογράψουν 12μηνη σύμβαση εργασίας.
Οι ειδκότητες:
- Παθολόγος
- Παιδίατρος
- Καρδιολόγος
- Αναισθησιολόγος
- Νεφρολόγος
- Πνευμονολόγος
- Γαστρεντερολόγος
Οι αιτήσεις υποβάλλονται είτε αυτοπροσώπως, είτε ταχυδρομικά, με συστημένη επιστολή από 2 έως 10 Δεκεμβρίου.
Δείτε ΕΔΩ αναλυτικά την προκήρυξη.
Την ίδια ώρα το νοσοκομείο Ηρακλείου ενισχύεται με έναν Ψυχίατρο, για την στελέχωση της Κινητής Μονάδας Ψυχικής Υγείας. Θα υπογράψει σύμβαση εργασίας για 12 μήνες για τρεις ημέρες την εβδομάδα.
Οι υποψήφιοι πρέπει να είναι ηλικίας 25-55 ετών. Μπορούν να υποβάλλουν αίτηση είτε αυτοπροσώπως, είτε ταχυδρομικά, με σσυτημένηεπιστολή από 2 έως 6 Δεκεμβρίου.
Δείτε ΕΔΩ την προκήρυξη.
Σημαντικό: Κάντε εγγραφή στον «Διορισμό ΤΩΡΑ», για να έχετε όλες τις προκηρύξεις που αφορούν την ειδικότητα και την περιοχή σας. Επιπλέον: αποκλειστικές προκηρύξεις, πληροφορίες και tips για τις προσλήψεις στο Δημόσιο. Εγγραφή ΕΔΩ