25 γυμναστές στον Δήμο Καβάλας
Δείτε αναλυτικά την προκήρυξη
Στην πρόσληψη 25 καθηγητών Φυσικής Αγωγής προχωρά άμεσα ο Δήμος Καβάλας για τη στελέχωση της Δημοτικής Κοινωφελούς Επιχείρησης και το πρόγραμμα «Άθληση για όλους».
Οι προσληφθέντες θα υπογράψουν 8μηνη σύμβαση εργασίας. Δυνατότητα συμμετοχής στο νέο διαγωνισμό έχουν όλοι οι υποψήφιοι, ηλικίας 18-65 ετών.
Ειδικότερα, 24 καθηγητές Φυσικήςε Αγωγής, 1 καθηγητής Ειδικής Φυσικής Αγωγής.
Προβάδισμα στο διορισμό έχουν οι υποψήφιοι που θα τεκμηριώσουν μακροχρόνια ανεργία, (πρόσφατη βεβαίωση ΟΑΕΔ), εμπειρία στο αντικείμενο της θέσης, που αποκτήθηκε είτε στο δημόσιο είτε στον ιδιωτικό τομέα, και εκπληρώνουν σειρά κοινωνικών κριτηρίων: αριθμός ανήλικων τέκνων, πολυτεκνική ή τριτεκνική ιδιότητα, ΑμΕΑ.
Οι αιτήσεις υποβάλλονται είτε ηλεκτρονικά, είτε ταχυδρομικά, με συστημένη επιστολή έως 20 Δεκεμβρίου.
Δείτε ΕΔΩ αναλυτικά την προκήρυξη.
Σημαντικό: Κάντε εγγραφή στον «Διορισμό ΤΩΡΑ», για να έχετε όλες τις προκηρύξεις που αφορούν την ειδικότητα και την περιοχή σας. Επιπλέον: αποκλειστικές προκηρύξεις, πληροφορίες και tips για τις προσλήψεις στο Δημόσιο. Εγγραφή ΕΔΩ