10 σχολικές καθαρίστριες ζητά ο Δήμος Ζαχάρως
Αφορά στις σχολικές μονάδες Ζαχάρως, Νέας Φιγαλείας, Γιαννιτσοχωρίου και Κακοβάτου
Στην κάλυψη 10 κενών θέσεων προσωπικού για την καθαριοότητα σχολικών μονάδων προχωρά σε άμεσο χρόνο ο Δήμος Ζαχάρως. Αφορά στις σχολικές μονάδες Ζαχάρως, Νέας Φιγαλείας, Γιαννιτσοχωρίου και Κακοβάτου.
Δικαίωμα συμμετοχής στη διαδικασία έχουν οι υποψήφιοι ηλικίας έως και 67 ετών. Η αίτηση συμμετοχής θα υποβληθεί ηλεκτρονικά και πρέπει απαραιτήτως να εμφανίζεται υπογεγραμμένη, με φυσική υπογραφή.
Διαβάστε ΕΔΩ ολόκληρη την προκήρυξη.
Προβάδισμα στο διορισμό έχουν οι υποψήφιοι που θα τεκμηριώσουν μακροχρόνια ανεργία, (πρόσφατη βεβαίωση ΟΑΕΔ), εμπειρία στο αντικείμενο της θέσης, που αποκτήθηκε είτε στο δημόσιο είτε στον ιδιωτικό τομέα, και εκπληρώνουν σειρά κοινωνικών κριτηρίων: αριθμός ανήλικων τέκνων, πολυτεκνική ή τριτεκνική ιδιότητα, ΑμΕΑ.
Δείτε όλα τα κριτήρια επιλογής στην εφαρμογή «Υπολογίστε τα μόριά σας». Ζυγίστε την «απόδοση» των τυπικών προσόντων σας με τις πιθανές βάσεις μορίων. Οι αιτήσεις υποβάλλονται αυτοπροσώπως ή ταχυδρομικά, με συστημένη επιστολή, στη διεύθυνση του Δήμου Αθηναίων. Σημειώστε, για κάθε ειδικότητα, προσόντα, δικαιολογητικά, πρώτο μισθό και επιδόματα.
- Απολυτήριο Γυμνασίου ή Δημοτικού για όσους αποφοίτησαν έως το 1980
- Εμπειρία ενός τουλάχιστον έτους
- Ηλικία 18 – 65
- Χρόνος ανεργίας
- Εμπειρία
- Αριθμός ανηλίκων τέκνων
- Εντοπιότητα (όπου προβλέπεται)
- Φωτοτυπία ταυτότητας
- Υπεύθυνες δηλώσεις ότι δεν υπάρχει κώλυμα διορισμού.
- Αντίγραφο τίτλου σπουδών
- Βεβαίωση μόνιμης κατοικίας
- Βεβαίωση ΟΑΕΔ.
- Πιστοποιητικό οικογ. κατάστασης
- Βεβαίωση εμπειρίας
- Πιστοποιητικό ΚΕΠΑ (ΑμεΑ)
€730
Επίδομα ανηλίκων τέκνων
1 παιδί : €50
2 παιδιά : €70
3 παιδιά : €120