Παναθηναϊκός: Το "έσταξε" από τη σέντρα και πήρε 3.000 ευρώ (vid)
Υπερτυχερός πρέπει να νιώθει ο φίλος των "πρασίνων" μαζί με τη σύντροφό του
Ακόμα και σε όσους βρέθηκαν στο κλειστό του ΟΑΚΑ για το Παναθηναϊκός – Μονακό, έφτασε η αύρα των παικτών του “τριφυλλιού”, με την μεγαλειώδη εμφάνισή τους απέναντι στους Γάλλους. Ο τυχερός φίλος των «πρασίνων» που πήρε 3.000 ευρώ ευστοχώντας από τη σέντρα.
Και από την εξέδρα τα «έσταζαν» χθες στο κλειστό του ΟΑΚΑ. Ο Παναθηναϊκός AKTOR ξεκίνησε εκπληκτικά το παιχνίδι με τη Μονακό για την Euroleague, με την ομάδα του Εργκίν Αταμάν να πηγαίνει στο ημίχρονο στα αποδυτήρια με ένα απίστευτο ποσοστό ευστοχίας στα τρίποντα.
Παναθηναϊκός: Αποθεώθηκε από παίκτες και συνοπαδούς
Η αύρα στο κλειστό του Αμαρουσίου ήταν τόσο καλή χθες που μέχρι και ένας φίλος του ΠΑΟ ευστόχησε σε τρίποντο και μάλιστα από το κέντρο.
Όπως σε κάθε εντός έδρας παιχνίδι των πρασίνων, ένα ζευγάρι που κέρδισε στην kiss cam, κατέβηκε στο παρκέ του ΟΑΚΑ έχοντας μια προσπάθεια από το κέντρο του γηπέδου.
Ο άντρας του ζευγαριού σούταρε από το κέντρο, βάζοντας ένα απίστευτο καλάθι κερδίζοντας με αυτό τον τρόπο τα 3.000 ευρώ από την πράσινη ΚΑΕ.
Όπως ήταν λογικό το ζευγάρι γνώρισε την αποθέωσε από τους φιλάθλους που γέμισαν το κλειστό των Ολυμπιακών Εγκαταστάσεων.
Δείτε εδώ την προσπάθεια του φίλου των πρασίνων, με το ΟΑΚΑ να παίρνει φωτιά: