Λευκωσία: Ευκαιρίες εργασίας για στελέχη ψηφιακού μάρκετινγκ

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία

Η εταιρεία PHC Franchised Resturants Public Ltd ζητά να ενισχύσει την ομάδα της με πτυχιούχο ψηφιακού μάρκετινγκ με προηγούμενη εμπειρία
07/07/2021 | 07:09

Στελέχη ψηφιακού μάρκετινγκ

Η εταιρεία PHC Franchised Resturants Public Ltd ζητά να προσλάβει στελέχη ψηφιακού μάρκετινγκ για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Προετοιμασία και διαχείριση του ψηφιακού προϋπολογισμού μάρκετινγκ μάρκας
  • Καθημερινή παρακολούθηση των λογαριασμών κοινωνικής δικτύωσης tripadvisor και GMB της μάρκας και διαχείριση αναφορών επωνυμίας στον ιστό
  • Προετοιμασία διαδικτυακών ενημερωτικών δελτίων και διαφημιστικού υλικού (όταν χρειάζεται) καθώς και οργάνωση της διαμονής μέσω διαφορετικών διαδικτυακών καναλιών μέσων