Εξωτερικο

Λεμεσός: Ζητούνται βοηθοί λογιστή για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία

Η εταιρεία Positive Group ζητά να ενισχύσει το προσωπικό της με έμπειρο βοηθό λογιστή με κατοχή πτυχίου σε ανάλογο τομέα
15/07/2021 | 07:14

Βοηθοί λογιστές

Η εταιρεία Positive Group ζητά να προσλάβει βοηθό λογιστή για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Καταγραφή λογιστικών καταχωρήσεων στα βιβλία του χαρτοφυλακίου πελατών
  • Προετοιμασία κοινωνικών ασφαλίσεων και φορολογικών δηλώσεων
  • Προετοιμασία και υποβολή δηλώσεων ΦΠΑ

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο πανεπιστημίου σε τομείς που σχετίζονται με την λογιστική, την χρηματοδότηση ή το δίπλωμα τρίτου επιπέδου CAT ή LCCI