Εξωτερικο

Λεμεσός: Ευκαιρίες καριέρας για λογιστές

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία

Η εταιρεία Positive Group ζητά να ενισχύσει την ομάδα της με πτυχιούχο λογιστή για εργασία πλήρης απασχόλησης
19/07/2021 | 07:28

Λογιστές

Η εταιρεία Positive Group ζητά να προσλάβει λογιστή για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Συμμετοχή σε υψηλού προφίλ και ποικίλες συμβουλευτικές υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένων επιχειρηματικων μελετών και μελετών σκοπιμότητας, αποτιμήσεων, ανάλυσης δεδομένων και ειδικών ερευνών
  • Βοήθεια σε ανώτερους συμβούλους
  • Εκπαίδευση και χρήση εργαλείων ανάλυσης δεδομένων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχιούχοι πανεπιστημίου στα μαθηματικά, τα χρηματοοικονομικά ή την διοίκηση και συναφείς τομείς, συμπεριλαμβανομένων των οικονομικών ή της οικονομετρίας, της λογιστικής, ή της στατιστικής

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Αποστολή βιογραφικού στο careers@positive.com.cy

Προθεσμία: Έως Τετάρτη 4 Αυγούστου 2021

Τοποθεσία: Λεμεσός