Εξωτερικο

Λευκωσία: Ευκαιρίες καριέρας για πολιτικούς μηχανικούς

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία

Η εταιρεία A.C. Antoniou Civil Engineers LLC ζητά να ενισχύσει την ομάδα της με πτυχιούχο πολιτικό μηχανικό με επικοινωνιακές δεξιότητες
05/07/2021 | 19:00

Πολιτικοί μηχανικοί

Η εταιρεία A.C. Antoniou Civil Engineers LLC ζητά να προσλάβει πολιτικό μηχανικό για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ετοιμασία κατασκευαστικών σχεδίων
  • Εκπόνηση μελετών με τη χρήση στατικών προγραμμάτων
  • Επικοινωνία με συνεργάτες και πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού από αναγνωρισμένο εκπαιδευτικό ίδρυμα
  • Γνώση Σχεδιαστικών προγραμμάτων (π.χ AutoCAD) και δεξιότητες χειρισμού λογισμικών στατικής προσομοίωσης και ανάλυσης
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Αποστολή βιογραφικού στο [email protected] [email protected]

Προθεσμία: Έως Κυριακή 1 Αυγούστου 2021

Τοποθεσία: Λευκωσία