Εξωτερικο

Λευκωσία: Ζητούνται λειτουργοί εξυπηρέτησης πελατών

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία

Η εταιρεία Primewell Management Ltd, ενισχύει την ομάδα της με λειτουργό εξυπηρέτησης πελατών με άριστες γνώσης των πληροφοριακών συστημάτων
01/06/2021 | 20:25

Λειτουργοί εξυπηρέτησης πελατών

Η εταιρεία Primewell Management Ltd ζητά να προσλάβει λειτουργό εξυπηρέτησης πελατών για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ενημέρωση ηλεκτρονικών συστημάτων της εταιρείας
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών και μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Συνεργασία με τους Οδηγούς της εταιρείας για την σωστή και γρήγορη δρομολόγηση των αποστολών
  • Παροχή πληροφοριών σχετικά με τις υπηρεσίες της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άνεση στην επικοινωνία, πολύ καλή χρήση γραπτού και προφορικού λόγου. Απαραίτητο προσόν η άριστη γνώση της Ελληνικής Γλώσσας
  • Καλό επίπεδο Αγγλικών
  • Ευχέρεια χρήσης πληροφοριακών συστημάτων (MS Office/E.R.P.)

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Αποστολή βιογραφικού στο applications.cyprus@gmail.com

Προθεσμία: Έως Παρασκευή 30 Ιουνίου 2021

Τοποθεσία: Λευκωσία