Εξωτερικο

Λονδίνο: Zητούνται υπεύθυνοι υποδοχής σε κολέγιο

Απαιτούμενα προσόντα, απαιτούμενα καθήκοντα, προθεσμία

Λονδίνο: ζητούνται υπεύθυνοι υποδοχής σε κολέγιο
13/06/2021 | 18:13

Υπεύθυνοι υποδοχής

Το κολέγιο KING’S COLLEGE SCHOOL ζητά να προσλάβει υπεύθυνο υποδοχής για εργασία πλήρης απασχόλησης στο Λονδίνο

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Λειτουργία του πίνακα διανομής του σχολείου
  • Αντιμετώπιση σχολικών προπονητών
  • Βοήθεια με ομαδικές εκδηλώσεις, όπως ημέρες συνέντευξης, διαχείριση της άφιξης των επισκεπτών
  • Καταγραφή επισκεπτών και έκδοση σημάτων επισκεπτών
  • Συνεννόηση με το γυμνάσιο και βοήθεια με τους επισκέπτες τους
  • Λογιστική των επισκεπτών στον ιστότοπο σε περίπτωση εκκένωσης έκτακτης ανάγκης

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Έχετε καλές γενικές δεξιότητες πληροφορικής (ειδικά το Microsoft Office) και μπορείτε να πληκτρολογείτε με ακρίβεια
  • Να είστε καλά οργανωμένοι και να δώσετε μεγάλη προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Έχετε προηγούμενη εμπειρία παροχής διοικητικής υποστήριξης γραφείου (απαραίτητη)
  • Έχετε προηγούμενη εμπειρία εργασίας σε πολυσύχναστο χώρο υποδοχής (επιθυμητό)

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Αποστολή βιογραφικού ΕΔΩ

Προθεσμία: Έως Δευτέρα 14 Ιουνίου 2021

Τοποθεσία: Λονδίνο