Εξωτερικο

Λεμεσός: Καριέρα για πολιτικούς μηχανικούς

Καθήκοντα, προσόντα, προθεσμία και στοιχεία επικοινωνίας

Με πολιτικούς μηχανικούς στην Λεμεσό ενισχύεται η εταιρεία P.CHRYSANTHOU BUILDIA CONSTRUCTIONS LTD.
12/03/2021 | 07:03

Η εταιρεία P.CHRYSANTHOU BUILDIA CONSTRUCTIONS LTD προσλαμβάνει πολιτικούς μηχανικούς.

Αρμοδιότητες:

  1. Επίβλεψη και οργάνωση έργων
  2. Συμμετοχή στην επιλογή υλικών, προμηθευτών και συνεργατών
  3. Προγραμματισμός και συντονισμός εργασιών στα εργοτάξια
  4. Εξασφάλιση ποιότητας κατασκευής
  5. Παρακολούθηση χρονοδιαγράμματος
  6. Εκτέλεση διατακτικών υπεργολάβων
  7. Συντονισμός εργολάβων και υπεργολάβων

Σημειώστε τα απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού
  • Εγγεγραμμένος στο ΕΤΕΚ
  • Άριστη γνώση Word και Excel
  • Εμπειρία 7 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων AutoCad
  • Οργανωτικές ικανότητες

Προθεσμία έως το Σάββατο 10 Απριλίου 2021

Αποστολή βιογραφικού στο: buildiacon@gmail.com

Τοποθεσία: Λεμεσός, Κύπρος