Εξωτερικο

Καριέρα για λογιστές στην Ιρλανδία

Καθήκοντα, προσόντα, προθεσμία και email επικοινωνίας

Με λογιστές ενισχύεται εταιρεία που εδρεύει στο Δουβλίνο και ειδικεύεται στις διαδικτυακές τεχνολογίες.
14/01/2021 | 07:25

Εταιρεία, η οποία εδρεύει στο Δουβλίνο και ειδικεύεται στις διαδικτυακές τεχνολογίες, προσλαμβάνει λογιστές.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση διαδικασιών για την προετοιμασία των δηλώσεων φόρου και ΦΠΑ
  • Διαχείριση διαδικασιών για τη σύνταξη των καταστατικών οικονομικών καταστάσεων
  • Προετοιμασία και συντονισμός των υποχρεωτικών ελέγχων

Σημειώστε τα απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Οικονομικών / Λογιστικής / Χρηματοοικονομικής
  • Εμπειρία 5 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση US GAAP
  • Γνώση MS Office
  • Καλή γνώση Oracle ERP και ACA / ACCA (επιθυμητό)

Κωδικός αναφοράς: BBBH 18920

Προθεσμία: Έως την Παρασκευή 12 Φεβρουαρίου 2021

Αποστολή βιογραφικού στα Αγγλικά, έχοντας ως θέμα την θέση και την χώρα, στο: [email protected]

Τοποθεσία: Δουβλίνο, Ιρλανδία