Εξωτερικο

Όσλο, Νορβηγία: Ζητούνται βοηθοί πωλήσεων

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία Mondelez International ζητά να προσλάβει σύμβουλο πωλήσεων με εμπειρία στις πωλήσεις για εργασία πλήρης απασχόλησης στο Όσλο της Νορβηγίας
19/11/2020 | 18:19

Σύμβουλοι πωλήσεων

Η εταιρεία Mondelez International ζητά να προσλάβει σύμβουλο πωλήσεων για εργασία πλήρης απασχόλησης στο Όσλο της Νορβηγίας

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Επίσκεψη σε πελάτες, τοπικά γραφεία αλυσίδων και χονδρεμπόρους όπως απαιτείται. Καθώς και διατήρηση και ανάπτυξη σχέσεων με καθεμία από αυτές
  • Συμμετοχή στην παρακολούθηση των συμφωνιών της εταιρείας με την αγορά
  • Εξασφάλιση της εφαρμογής των προωθητικών ενεργειών αλυσίδας, της σεζόν και των ειδήσεων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στις πωλήσεις
  • Καλή γνώση της χρήσης των υπολογιστών και των tablet
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες

Τύπος απασχόλησης: Πλήρης

Προθεσμία: Έως Πέμπτη 26 Νοεμβρίου 2020

Περιοχή: Όσλο