Εξωτερικο

Λευκωσία: Ζητούνται αναλυτές δεδομένων

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία La Business ζητά να προσλάβει αναλυτές δεδομένων με πτυχίο για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία
26/10/2020 | 07:22

 Αναλυτές δεδομένων

Η εταιρεία La Business ζητά να προσλάβει αναλυτές δεδομένων για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Συλλογή και ανάλυση δεδομένων από πολλές διαφορετικές πηγές
  • Δημιουργία αναφορών, προϋπολογισμών, επιχειρηματικών σχεδίων για διάφορους ενδιαφερόμενους
  • Εξασφάλιση ακριβούς αναφοράς σε οικονομικές και μη χρηματοοικονομικές μετρήσεις

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Μαθηματικών, Οικονομικών, Οικονομικών, Διοίκησης Επιχειρήσεων ή άλλου σχετικού τομέα
  • Εξαιρετική γνώση εφαρμογών γραφείου της Microsoft με προηγμένες γνώσεις στο Excel
  • Αναλυτικές δεξιότητες με δυνατότητα συλλογής, οργάνωσης και ανάλυσης σημαντικού όγκου πληροφοριών με ακρίβεια και με προσοχή στη λεπτομέρεια

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Προθεσμία: Έως Παρασκευή 13 Νοεμβρίου 2020

Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]

Περιοχή: Λευκωσία