Εξωτερικο

Λεμεσός: Ζητούνται υπάλληλοι υποδοχής

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η κλινική Dr Zenonos The Dental Clinic αναζητά να προσλάβει υπάλληλο υποδοχής με τουλάχιστον τετραετή εμπειρία για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό
02/11/2020 | 07:23

Υπάλληλοι υποδοχής

Η κλινική Dr Zenonos The Dental Clinic αναζητά να προσλάβει υπάλληλο υποδοχής για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Προγραμματισμός ραντεβού
  • Διαχείριση των εισπράξεων για τις υπηρεσίες που προσφέρονται

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 4 ετών σε αντίστοιχη θέση (Ρεσεψιόν, Εξυπηρέτηση Πελατών, Δημόσιες Σχέσεις κτλ.)
  • Άριστη επικοινωνία γραπτή και προφορική τόσο στα Ελληνικά όσο και στα Αγγλικά. (Ρωσικά θα θεωρηθούν επιπλέον προσόν)
  • Άριστη γνώση Η/Υ, Microsoft Office, Προγράμματα διαχείρισης Ασθενών – Πελατών

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Προθεσμία: Έως Κυριακή 8 Νοεμβρίου 2020

Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]

Περιοχή: Λεμεσός