Ηνωμένο Βασίλειο: ζητούνται σύμβουλοι ανάπτυξης επιχειρήσεων

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, μισθός, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία Workchain αναζητά να προσλάβει σύμβουλο ανάπτυξης επιχειρήσεων με τα ελάχιστα απαιτούμενα προσόντα για εργασία πλήρης απασχόλησης
11/10/2020 | 19:11

Σύμβουλοι ανάπτυξης επιχειρήσεων

Η εταιρεία Workchain αναζητά να προσλάβει σύμβουλο ανάπτυξης επιχειρήσεων για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Αύξηση της υπάρχουσας πελατειακής βάσης
  • Προληπτική ανάπτυξη σχέσεων πελατών μέσω τηλεφώνου και οργάνωση συναντήσεων για να παρακολουθήσετε
  • Χρήση κατάλληλων εργαλείων και στρατηγικών μάρκετινγκ για να βοηθήσετε στην επίτευξη των στόχων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Εξαιρετική διαχείριση χρόνου και οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και αυστηρές προθεσμίες
  • Ισχυρή αναλυτική προσέγγιση και προσοχή στη λεπτομέρεια

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Μισθός: 22.033-33.049 ευρώ τον χρόνο

Προθεσμία: Έως Κυριακή 1 Νοεμβρίου 2020

Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ https://findajob.dwp.gov.uk/details/4012355

Περιοχή: Ηνωμένο Βασίλειο