Λεμεσός: Ζητούνται βοηθοί υπάλληλοι υποδοχής και διαχείρισης

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία EY Cyprus Limited αναζητά να προσλάβει πτυχίο βοηθό υπάλληλο υποδοχής και διαχείρισης για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό
30/10/2020 | 20:28

Βοηθοί υπάλληλοι υποδοχής και διαχείρισης

Η εταιρεία  EY Cyprus Limited αναζητά να προσλάβει βοηθό υπάλληλο υποδοχής και διαχείρισης για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λεμεσό

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ενημέρωση και συντήρηση βάσεων δεδομένων, αρχείων και αρχείων σε αυτοματοποιημένα συστήματα πληροφοριών
  • Έλεγχος και επίλυση υποθέσεων παραπόνων και βοήθεια του προσωπικού στην επίλυση δύσκολων ή περίπλοκων υποθέσεων
  • Διατήρηση αρχείων, προετοιμασία αναφορών και σύνταξη αλληλογραφίας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ή δίπλωμα γραμματειακών σπουδών ή διοίκησης επιχειρήσεων θα θεωρείται πλεονέκτημα
  • Εξαιρετικές δεξιότητες γραπτής και γραπτής επικοινωνίας στα Ελληνικά και Αγγλικά
  • Γνώση των αρχών και των τεχνικών παροχής εξυπηρέτησης πελατών

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Προθεσμία: Έως Τετάρτη 4 Νοεμβρίου 2020

Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]

Περιοχή: Λεμεσό