Εξωτερικο

Λεμεσός: Ζητούνται διευθυντές ανάπτυξης επιχειρήσεων

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία Uniteam Global Business Services αναζητά να προσλάβει έμπειρο διευθυντή ανάπτυξης επιχειρήσεων για εργασία πλήρης απασχόλησης
07/10/2020 | 07:41

Διευθυντές ανάπτυξης επιχειρήσεων

Η εταιρεία Uniteam Global Business Services αναζητά να προσλάβει διευθυντή ανάπτυξης επιχειρήσεων για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με πελάτες
  • Συνεχής ενημέρωση για τις τελευταίες εξελίξεις της χρηματοπιστωτικής αγοράς
  • Αντιμετώπιση των εισερχόμενων δυνητικών πελατών και μετατροπή τους σε πελάτες της εταιρείας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο Πανεπιστημίου στη Διοίκηση Επιχειρήσεων, στο Μάρκετινγκ ή σε οποιοδήποτε άλλο σχετικό πεδίο
  • Τουλάχιστον δύο με τρία χρόνια εμπειρίας στις χρηματοοικονομικές αγορές
  • Εξαιρετική γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Προθεσμία: Έως Πέμπτη 29 Οκτωβρίου 2020

Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ https://www.uniteamservices.com/careers/

Περιοχή: Λεμεσός