Λονδίνο: Ζητούνται διευθυντές ψηφιακού μάρκετινγκ για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενα καθήκοντα, απαιτούμενα προσόντα, μισθός, προθεσμία, υποβολή βιογραφικού

Η εταιρεία TABLE CROWD TALENT αναζητά να προσλάβει διευθυντή ψηφιακού μάρκετινγκ με διετή εμπειρία για εργασία πλήρης απασχόλησης
08/10/2020 | 07:14

Διευθυντές ψηφιακού μάρκετινγκ

Η εταιρεία TABLE CROWD TALENT αναζητά να προσλάβει διευθυντή ψηφιακού μάρκετινγκ για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Σχεδιασμός και υλοποίηση καμπανιών ευαισθητοποίησης μάρκας σε Facebook και Instagram
  • Διαχείριση του προγράμματος θυγατρικών μας με επίκεντρο τη βελτίωση της απόδοσης επένδυσης (ROI) και την πλήρη πορεία προς τη μετατροπή
  • Συνεργασία στενά με την ιδρυτική ομάδα για την αξιολόγηση των δυνατοτήτων για νέα προϊόντα, αγορές και γεωγραφικές περιοχές, και για την οικοδόμηση της ομάδας για να συμβεί

Απαιτούμενα προσόντα:

  • 2+χρόνια εμπειρίας στο ψηφιακό μάρκετινγκ ιδανικά σε μια εταιρεία που εστιάζει σε καταναλωτικά αγαθά
  • Εμπειρία με το μάρκετινγκ και τα συστήματα Facebook και Instagram
  • Ικανότητα εναλλαγής μεταξύ στρατηγικής σκέψης και λεπτομερούς εκτέλεσης

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη

Μισθός: 32.678-49.018 ευρώ

Προθεσμία: Έως Τρίτη 27 Οκτωβρίου 2020

Περιοχή: Λονδίνο