Εξωτερικο

Λευκωσία: Ζητούνται λογιστές για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, υποβολή βιογραφικού, απαιτούμενα προσόντα

Η δικηγορική εταιρεία Ierotheou, Kamperis CO. LLC αναζητά να προσλάβει λογιστή με διετή εμπειρία για εργασία πλήρης απασχόλησης
20/09/2020 | 07:08

Λογιστές

Η δικηγορική εταιρεία Ierotheou, Kamperis CO. LLC αναζητά να προσλάβει λογιστή για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Τήρηση λογιστικών βιβλίων εταιρειών ξένων συμφερόντων και της Δικηγορικής Εταιρείας
  • Έκδοση τιμολογίων και παρακολούθηση εισπράξεων
  • Ετοιμασία και υποβολή VAT-VIES returns
  • Συντονισμό με ελεγκτές για την ολοκλήρωση ελεγμένων οικονομικών καταστάσεων,Μισθολόγιο (Payroll)

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δίπλωμα/Πτυχίο πανεπιστημίου σε θέματα λογιστικής, οικονομικών ή επαγγελματικών προσόντων (ACCA / ACA)
  • 2 χρόνια εμπειρία σε θέση λογιστή εταιρειών ξένων συμφερόντων
  • Άριστη γνώση χειρισμού λογιστικών προγραμμάτων
  • Αρίστη γνώση αγγλικής και ελληνικής γλώσσας

Τύπος απασχολησης: Πλήρη
Προθεσμία: Έως Σάββατο 10 Οκτωβρίου 2020
Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]
Περιοχή: Λευκωσία