Εξωτερικο

Λευκωσία: προσλήψεις γραμματέων για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, υποβολή βιογραφικού, απαιτούμενα προσόντα

Η εταιρεία YSG CONSTRUCTIONS LTD αναζητά να προσλάβει γραμματέα με τα ελάχιστα απαιτούμενα προσόντα για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία
07/10/2020 | 17:59

Γραμματείς

Η εταιρεία YSG CONSTRUCTIONS LTD αναζητά να προσλάβει γραμματέα για εργασία πλήρης απασχόλησης στην Λευκωσία

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Τήρηση αρχείου και βιβλιοθήκης
  • Δακτυλογράφηση στην ελληνική και αγγλική γλώσσα με ταχύτητα και ακρίβεια
  • Χειρισμός εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας (ανάγνωση και γραφή)
  • Άριστη γνώση ηλεκτρονικών υπολογιστών - Microsoft office (word, excel, outlook κλπ)
  • Ευχέρεια έκφρασης στον προφορικό λόγο ικανότητα άριστης επικοινωνίας και συνεννόησης

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη
Προθεσμία: Έως Τρίτη 13 Οκτωβρίου 2020
Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:[email protected]
Περιοχή: Λευκωσία