Βοηθοί διευθυντή μάρκετινγκ ζητούνται στην Λεμεσό για πλήρη απασχόληση

Απαιτούμενες αρμοδιότητες, υποβολή βιογραφικού, απαιτούμενα προσόντα

Η εταιρεία REMAX Cyprus αναζητά να ενισχύσει την ομάδα της με βοηθό διευθυντή μάρκετινγκ με εμπειρία τουλάχιστον τριών ετών στο μάρκετινγκ ή στην διαφήμιση
09/09/2020 | 07:20

Βοηθοί διευθυντή μάρκετινγκ

Η εταιρεία REMAX Cyprus αναζητά να ενισχύσει την ομάδα της με βοηθό διευθυντή μάρκετινγκ για εργασία πλήρης απασχόλησης

Απαιτούμενα καθήκοντα:

  • Εφαρμογή σχεδίων μάρκετινγκ, πωλήσεων και επικοινωνίας
  • Ερευνα αγοράς
  • Ικανότητα διαχείρισης του προϋπολογισμού
  • Ικανότητα ολοκλήρωσης εργασιών και ευθυνών ανεξάρτητα με περιορισμένη ή καθόλου εποπτεία

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Πτυχίο ή Μάρκετινγκ ή Διοίκηση Επιχειρήσεων με εξειδίκευση στο Μάρκετινγκ
  • Προηγούμενη εμπειρία τριών ετών, στο μάρκετινγκ ή στη διαφήμιση
  • Εξαιρετική γνώση ελληνικών και αγγλικών
  • Οργανωτικές δεξιότητες, ακρίβεια, ευχάριστη προσωπικότητα με ακεραιότητα χαρακτήρα και επαγγελματισμό

Τύπος απασχόλησης: Πλήρη
Προθεσμία: Έως Παρασκευή 25 Σεπτεμβρίου 2020
Υποβολή βιογραφικού ΕΔΩ mailto:hr@remax.com.cy
Περιοχή: Λεμεσός