Εξωτερικο

Ζητούνται βοηθοί εργαστηρίου στην Λεμεσό

Αρμοδιότητες, προσόντα και φόρμα υποβολής βιογραφικού

Η Medochemie Ltd προσλαμβάνει βοηθούς εργαστηρίου.
25/06/2020 | 07:25

Η Medochemie Ltd ζητά να προσλάβει υπεύθυνα και συνεργάσιμα άτομα με έδρα την Λεμεσό, για τη θέση Βοηθός Εργαστηρίου.

Η διεθνής φαρμακευτική εταιρεία στην Κύπρο, διαθέτει 13 υπερσύγχρονες παραγωγικές μονάδες και εγκαταστάσεις, εκ των οποίων 9 βρίσκονται στην Κύπρο, μία στη Ολλανδία και τρείς στο Βιετνάμ.

Λειτουργεί σύμφωνα με τις πλέον αυστηρές προδιαγραφές υψηλής ποιότητας και σε πλήρη συμφωνία με τις Ευρωπαϊκές οδηγίες.

Καθήκοντα:

  • Καθαρισμός εργαστηριακού εξοπλισμού και μηχανημάτων
  • Απολύμανση και αποστείρωση εργαστηριακών οργάνων και σκευών
  • Γενική οργάνωση, καθαριότητα και φροντίδα χημικού εργαστήριου

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απολυτήριο Σχολής Μέσης ή Τεχνικής Εκπαίδευσης
  • Πολύ καλή γνώση Ελληνικών
  • Καλή γνώση Αγγλικών