Εξωτερικο

Ιρλανδία: Προσλήψεις για νοσοκόμους - νοσηλευτές

Αρμοδιότητες, απαιτούμενα προσόντα και προθεσμία

Νοσοκόμους - νοσηλευτές αναζητά η Headhunt International για εργασία σε γηροκομείο στο Λίμερικ της Ιρλανδίας.
11/07/2020 | 07:30

Η Headhunt International αναζητά νοσοκόμους - νοσηλευτές για να εργαστούν σε γηροκομείo στο Λίμερικ της Ιρλανδίας.

Καθήκοντα:

  • Άμεση φροντίδα σε εκχωρημένους ασθενείς
  • Παρατήρηση και καταγραφή σημείων, συμπτωμάτων και συμπεριφορών συμπεριλαμβανομένης και της φυσιολογικής κατάστασης των ασθενών
  • Λήψη του ιστορικού νοσηλευτικής, σύνοψη δεδομένων, αναφορά διαγνόσεων νοσηλευτικής και τις ανάγκες φροντίδας των ασθενών

Απαιτούμενα προσόντα:

  1. Αντίστοιχο πτυχίο