Ζητούνται μηχανικοί Πληροφορικής στο Λουξεμβούργο

Λουξεμβούργο
Αρμοδιότητες, προσόντα, προθεσμία και στοιχεία επικοινωνίας
Ηλιάνα Καλούπη
18/08/2019 | 06:00

Η εταιρεία Governance.com ζητά μηχανικούς προγραμματισμού - Πληροφορικής.

Αρμοδιότητες:

  1. Ανάπτυξη λογισμικού και ενημερώσεις
  2. Παροχή καθημερινής υποστήριξης στα τεχνικά ερωτήματα των πελατών
  3. Υποστήριξη της εσωτερικής επιχειρησιακής ομάδας με τεχνική επίλυση ζητημάτων
  4. Συνεργασία με προγραμματιστές για τη βελτίωση ανάπτυξης λογισμικού

Προσόντα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής
  • Εμπειρία 3 χρόνων σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία Docker Containerization
  • Γνώση Linux/Unix
  • Γνώση SQL/βάσης δεδομένων
  • Εμπειρία Atlassian (Jira, Confluence)
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Γαλλικών, Ολανδικών, Γερμανικών (επιθυμητό)

Αποστολή βιογραφικού: Στα Αγγλικά, έχοντας ως θέμα "DevOps Engineer, Luxembourg" στο [email protected]

Προθεσμία: Έως 16 Σεπτεμβρίου 2019

Τοποθεσία: Λουξεμβούργο

Σχετικά Άρθρα