Θέσεις για υπεύθυνους λογιστηρίου στη Κύπρο (Λεμεσός)

Κύπρος
Αρμοδιότητες, απαραίτητα προσόντα, τύπος απασχόλησης, προθεσμία, e-mail για αποστολή βιογραφικού
αριθμομηχανή, χαρτιά με αριθμούς, στυλό, λογιστική
18/12/2018 | 11:13

Η εταιρεία, V.D. ComputerLand Centre, ζητά για άμεση πρόσληψη υπεύθυνο λογιστηρίου για το κατάστημα στη Λεμεσό.

Αρμοδιότητες:

  1. Καταχώρηση και έλεγχος λογιστικών εγγραφών
  2. Διαχείριση θεμάτων μισθοδοσίας και έκδοση μισθοδοσίας
  3. Έλεγχος & Παρακολούθηση Εισπράξεων
  4. Παρακολούθηση οικονομικών εξοφλήσεων προμηθευτών
  5. Προετοιμασία και κατάθεση ΦΠΑ, VIES
  6. Συμφιλίωση Τραπεζών
  7. Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος Οικονομικού Πανεπιστημίου ή Κολεγίου στον τομέα Λογιστική
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών και Ελληνικών
  • Καλή γνώση Ηλεκτρονικών Υπολογιστών (Microsoft Office)
  • Γνώση Προγράμματος E-soft  / & Payroll Plus