Θέσεις εργασίας για γραμματείς στη Λευκωσία (Κύπρος)

Κύπρος
Απαραίτητα προσόντα, αρμοδιότητες, τύπος απασχόλησης, προθεσμία, e-mail για αποστολή βιογραφικού
Μια κοπέλα με επίσημη ενδυμασία κάθεται σε καρέκλα γραφείου, υπολογιστής, τηλέφωνο, καθήκοντα γραμματείας
19/12/2018 | 06:09

Η εταιρεία, Constantinos Vrikkis & Sons, ζητάει να προσλάβει γραμματέα.

Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Κάτοχος Διπλώματος Γραμματειακών σπουδών
  2. Καλή γνώση Αγγλικών σε γραπτό και προφορικό λόγο
  3. Οργανωτικές ικανότητες
  4. Πολύ καλή γνώση του MS Office (Microsoft excel, word)
  5. Εμπειρία στην αντίστοιχη θέση

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη και αποστολή επιστολών
  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Υποστήριξη των διάφορων τμημάτων της εταιρείας
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα

Στείλτε το βιογραφικό σας στο e-mail: [email protected]

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης

Τοποθεσία: Λευκωσία, Κύπρος

Προθεσμία: έως Πέμπτη 17 Ιανουαρίου 2019