Γραμματέας στη Κύπρο (Λευκωσία)

Κύπρος
Απαραίτητα προσόντα, αρμοδιότητες, προθεσμία, e-mail για αποστολή βιογραφικού
Κοπέλα με επίσημη ενδυμασία, υπολογιστής, εξυπηρέτηση πελατών
13/12/2018 | 06:20

Η εταιρεία, Mikael Trading Co, ζητά να προσλάβει γραμματέα για πλήρη απασχόληση επί ετήσιας βάσεως.

Απαραίτητα Προσόντα:

  1. Κάτοχος Διπλώματος Γραμματειακών σπουδών
  2. Προηγούμενη πείρα τουλάχιστον 2 χρόνια
  3. Πολύ καλή γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
  4. Πολύ καλή γνώση του MS Office (Microsoft excel, word)

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη των διαφόρων τμημάτων της εταιρείας
  • Τηλεφωνήματα και τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Σύνταξη και αποστολή επιστολών
  • Αρχειοθέτηση εγγράφων
  • Διαχείριση εισερχόμενης και εξερχόμενης αλληλογραφίας
  • Καταγραφή παραγγελιών και αποδείξεων στο λογιστικό πρόγραμμα
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα

Αν ενδιαφέρεστε, στείλτε το βιογραφικό σας στο e-mail: info@mikael.com.cy

Τύπος Απασχόλησης: Πλήρης

Τοποθεσία: Λευκωσία, Κύπρος

Προθεσμία: έως Παρασκευή 11 Ιανουαρίου 2019

Σχετικά Άρθρα