Θέσεις για Έλληνες σε γερμανικό όμιλο

Ειδήσεις
Προσόντα, παροχές, αρμοδιότητες - Η «ταυτότητα» της εταιρείας
προσλήψεις
Μιχάλης Τσιλιβάκος
08/08/2018 | 07:16

O όμιλος εξυπηρέτησης πελατών CCC Holding GmbH αναζητά Έλληνες υπαλλήλους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης για τα γραφεία του Έσσεν.

 Μεταξύ των παροχών είναι:

  • Ενδιαφέρουσες και ποικίλες λειτουργίες back office
  • Εργασία ανεξάρτητα και ως μέρος μιας δυναμικής και πολυπολιτισμικής ομάδας
  • Ελκυστικές ευκαιρίες μισθών και μπόνους
  • Ευέλικτος σχεδιασμός (πλήρης ή μερική απασχόληση)

Μεταξύ των αρμοδιοτήτων είναι:

  • Ανασκόπηση ελληνικού περιεχομένου κοινωνικών μέσων ενημέρωσης
  • Έρευνα, πρόληψη και επίλυση σε προβλήματα που σχετίζονται με το περιεχόμενο

Προσόντα:

  • Απαραίτητες γραπτές και προφορικές επικοινωνιακές δεξιότητες στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα
  • Συνάφεια με τα online μέσα και τα κοινωνικά δίκτυα

Γλώσσα: Ελληνικά, Αγγλικά

Διάρκεια σύμβασης: Αορίστου χρόνου

Προθεσμία: Ανοικτή

E-mail: jobs.essen@yourccc.com

Επικοινωνία: +49 201 2587 0006

Σχετικά με τον Όμιλο:

Η CCC είναι μία από τις κορυφαίες εταιρείες παροχής επαγγελματικής εξυπηρέτησης πελατών στην Ευρώπη. Περισσότεροι από 6.500 επαγγελματίες εξυπηρέτησης σε 19 τοποθεσίες και 9 χώρες, παρέχουν διεθνείς λύσεις στο υψηλότερο επίπεδο.